Światowy Dzień Emoji

17 lipca obchodzimy Światowy Dzień Emoji. 

Święto zostało ustanowione w 2014 roku a jego pomysłodawcą był Jeremy Burge – twórca Emojipedii, która jest czymś na wzór Wikipedii składającej się z emotikonek. Pojawienie się Dnia Emoji pokazuje, jak ważne stały się graficzne znaki w komunikacji międzyludzkiej. W dzisiejszych czasach, ciężko wyobrazić sobie interakcje w Internecie bez emoji. Pozwalają nam one na wyrażanie naszych emocji poprzez dodawanie ich do wiadomości tekstowych.

17 lipca, internauci używają jeszcze więcej emoji niż w inne dni aby uczcić ten nietypowy dzień. Potocznie zwanych emotikonek wciąż przybywa, dlatego tego dnia też wybierana jest przez użytkowników najlepsza nowa emotka a odbywa się to w bardzo prestiżowym miejscu – na Nowojorskiej Giełdzie Papierów wartościowych.

Kolorowanka Światowy Dzień Emoji

Celebrując to nietypowe święto, stworzyliśmy kolorowankę ułatwiającą naukę rozpoznawania różnych emocji dla najmłodszych. Poniżej znajduje się link, który pozwoli na jej pobranie.

Kliknij tutaj lub w obrazek poniżej, aby pobrać kolorowankę.

światowy dzień emoji

Oprócz kolorowanki, z przyjemnością prezentujemy nasze produkty, które idealnie sprawdzą się w placówkach edukacyjnych: edukacyjne pacynki, dywan okrągły, podusie sensoryczne oraz pufki.

Edukacyjne pacynki emocje

Pomoc edukacyjna, która jest wstępną nauką rozpoznawania i wyrażania stanów emocjonalnych. Buźki przedstawione na 6 pacynkach zachęcają do empatii.  Wyrażanie swoich emocji za pomocą pacynek pomaga pokonać nieśmiałość oraz bariery w komunikacji.

Kliknij, aby zobaczyć produkt.

Światowy dzień emoji

Emocje. Dywan okrągły

Dywan o średnicy 2 metrów z antypoślizgową powierzchnią umieszczoną na spodzie. Idealny do prowadzenia zajęć poprzez zabawę.

Kliknij, aby zobaczyć produkt.

światowy dzień emoji

Emocje. Podusie sensoryczne w woreczku

Zestaw okrągłych woreczków z wypełnieniem, na których wyszyto najważniejsze emocje. Wykonane z trwałej i przyjemnej w dotyku tkaniny w wyrazistych kolorach. Każda emocja reprezentowana jest przez inny kolor. Całość zapakowana w estetyczny worek ściągany sznureczkiem.

Kliknij, aby zobaczyć produkt.

Światowy dzień emoji

Pufki emocje

Kolorowe siedziska idealne do kącików zabaw, odpoczynku ale też do sal dydaktycznych. Idealnie sprawdzają się jako zobrazowanie różnych emocji, których doświadczamy.

Kliknij, aby zobaczyć produkt.

światowy dzień emoji