System Adaptaboard do zajęć językowych i matematycznych – sprawdź

Adaptaboard. Nowa Szkoła

Kształcenie w najmłodszych klasach to fundament dalszego wykształcenia. Łagodne i skuteczne wprowadzanie dziecka w świat liczb, działań arytmetycznych oraz rzeczowników daje gwarancję jego dalszych sukcesów.

Według Rozporządzenia MEN dwiema najważniejszymi umiejętnościami, które powinno rozwijać dziecko są „sprawne komunikowanie się w języku polskim” oraz „sprawne wykorzystywanie narzędzi matematyki w życiu codziennym, a także kształcenie myślenia matematycznego” u podstaw, których leżą elementarne działania arytmetyczne.

Unikalny system ADAPTABOARD do zajęć językowych i matematycznych

Adaptaboard to pomoce naukowe, rozwijające umiejętności dodawania i odejmowania oraz mnożenia a także poznawania rzeczowników. Plansza magnetyczna sprawia, że dzięki zabawie przyswajana jest elementarna wiedza matematyczna i polonistyczna. W nowej podstawie programowej MEN czytamy „(…) do zadań szkoły należy organizowanie zajęć umożliwiających nabywanie doświadczeń poprzez zabawę, wykonywanie eksperymentów, rozwiązywanie problemów w zakresie adekwatnym do możliwości i potrzeb rozwojowych na danym etapie oraz z uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdego dziecka”. Adaptaboard to zestawy przygotowane tak, aby jak najskuteczniej wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom, trudnościom i zainteresowaniom uczniów, dzięki czemu nauczyciel ma możliwość wspierania ich osobistego rozwoju.

Wszystkie elementy wykonane są z kolorowego, trwałego i magnetycznego tworzywa. Wprowadzenie dzieci w świat matematyki i języka polskiego z zestawami Adaptaboard staje się przyjemne, wciągające i niezwykle proste. Zestaw Liczby kształtuje umiejętność posługiwania się cyframi i liczbami, wielokrotnościami, a także uczy dopełniania liczb do pełnych dziesiątek. Zestawy Dodawanie i odejmowanie oraz Mnożenie, dzięki przejrzystej wizualizacji, są doskonałymi pomocami do nauki wykonywania podstawowych działań matematycznych. Zestaw Rzeczowniki, przy rozwijaniu analizy i syntezy wzrokowej, doskonali m. in. znajomość liter, rozwija umiejętność tworzenia wyrazów, poszerza zasób słownictwa.

Poniżej znajdą Państwo ofertę Adaptaboard w wersji online:

Edukacja wczesnoszkolna to okres kluczowy dla całej późniejszej edukacji, a dzieci w tym czasie są wyjątkowo wrażliwe. Dzięki Adaptaboard przyswajanie wiedzy będzie łatwe, przyjemne i niezwykle ciekawe, motywujące do wykonywania wysiłku umysłowego, ułatwiające przekazywanie wiedzy, a także eliminujące pojawianie się braków, które bardzo trudno nadrobić w klasach starszych. Z Adaptaboard dziecko przyswoi fundamentalne umiejętności!

Ofertę Unikalny system ADAPTABOARD do zajęć językowych i matematycznych można również pobrać w wersji .pdf. Ponadto wszystkie produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.