Szafki metalowe – zobacz ofertę

Szafki Metalowe. Nowa SzkołaOd września szkoła będzie miała obowiązek zapewnienia uczniom szafek na podręczniki. W projekcie rozporządzenia w sprawie bezpieczeństwa i higieny jednoznacznie określono obowiązek dyrektora szkoły w zakresie zapewnienia uczniom miejsca na pozostawienie podręczników i przyborów szkolnych. „Rozwiązanie to powinno spowodować skuteczniejsze egzekwowanie prawa ucznia i ograniczyć problemy z nadmiernym obciążeniem” – podkreśla MEN.

Dzieci codziennie dźwigają w swoich tornistrach stosy książek, przybory plastyczne, ciężkie termosy i piórniki. Tymczasem zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, waga tornistra nie powinna przekraczać 10–15 proc. masy ciała dziecka. Skutki obciążenia ramion to nadwyrężone mięśnie, bóle pleców, a w efekcie skrzywienia kręgosłupa. W ramach profilaktyki wad postawy, warto ograniczyć konieczność całodziennego dźwigania ciężkich przedmiotów poprzez zapewnienie miejsca do ich przechowywania.

W związki z tym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na Szafki Metalowe:

Więcej o produktach można dowiedzieć się pobierając plik .pdf lub odwiedzając nasz sklep internetowy.

Dlaczego metalowe szafki od firmy Nowa Szkoła?

Szafki z indywidualnymi skrytkami pomieszczą m.in. książki, buty, stroje na przebranie oraz wszystkie pomoce, z których dziecko korzysta w szkole tylko przez określony czas. Solidna, metalowa konstrukcja szafki oraz drzwi zamykane na zamek sprawiają, że skrytki są bezpiecznym miejscem do przechowywania dla każdego ucznia.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!