Szatnie Vita – oferta specjalna

Szatnie Vita. Aktualność. Nowa SzkołaSzatnia to nie tylko miejsce, w którym zostawia się odzież i obuwie. Szatnia to wizytówka każdej placówki edukacyjnej. I jednocześnie miejsce absolutnie niezbędne do jej funkcjonowania. Często musi się jednak zmieścić na niewielkiej powierzchni. Dlatego szatnie VITA to idealne rozwiązanie dla szkół i przedszkoli. Są estetyczne i funkcjonalne. Kolorowe moduły szatni VITA doskonale dopasowują się do każdego wnętrza, praktyczne półeczki  świetnie przechowują dziecięce ubranka, a pomysłowy druciany ociekacz na buty pomaga zachować porządek nawet w deszczowe dni.

Szatnie VITA – doskonała jakość w bardzo korzystnej cenie

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty na szatnie VITA już dziś! Obniżamy ceny kompletów (szatnia plus wieniec górny) o 18, 24 i 29% w stosunku do ceny katalogowej. Więcej informacji na ulotce w wersji online poniżej:

Ofertę mogą Państwo również pobrać w wersji .pdf. Ponadto wszystkie produkty znaleźć można w naszym sklepie internetowy.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!