Tajemnicza Wyspa

Tajemnicza Wyspa jest jedynym w Polsce urządzeniem, które łączy trzy zastosowania: tablicę interaktywną, podłogę interaktywną oraz projektor multimedialny w jednym urządzeniu!

Tajemnicza Wyspa jest urządzeniem wspierającym rozwój psychoruchowy dzieci, kierowana jest do dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Można ją zastosować do pracy z dziećmi z dysfunkcjami ruchowymi, zaburzeniami mowy, dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

Celem jest podniesienie umiejętności szkolnych, zapobieganie deficytom, podnoszenie motywacji do zdobywania wiedzy w sposób szybki i trwały. Gry są formą treningu wydobywającego potencjał intelektualny dziecka i rozwijającego go wszechstronnie.

Poniżej znajdą Państwo kilka materiałów wideo pokazujących jak działa Tajemnicza Wyspa w praktyce:

Tajemniczą Wyspę mogą Państwo zamówić bezpośrednio przez nasz sklep internetowy.

Po więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.tajemniczawyspa.eu lub do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.