Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Film. Nowa Szkoła

Wasze propozycje szkoleń (Warsztaty)

Nie mogą Państwo zorganizować odpowiedniej grupy uczestników? Nie ma problemu. Nowa Szkoła poinformuje Państwa drogą e-mailową o terminie i miejscu najbliższych warsztatów, uwzględniając najodpowiedniejszą dla Państwa lokalizację oraz zapotrzebowanie tematyczne. Wystarczy wypełnić poniższy kwestionariusz. Z przyjemnością ułatwimy Państwu uczestnictwo w naszych warsztatach. Jesteście Państwo zainteresowani jakąś szczególną tematyką, której nie uwzględnia nasza oferta? Zachęcamy do podawania w „Uwagach” propozycji tematów szczególnie dla Państwa ciekawych. W miarę naszych możliwości, będziemy starali się uwzględniać je w naszej ofercie.

Prosimy o wysyłanie własnych propozycji na warsztaty. Mogą Państwo wykorzystać do tego zamieszczony poniżej formularz:

  Imię i nazwisko lub nazwa placówki (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Temat

  Treść wiadomości

  Zobacz także: