Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Film. Nowa Szkoła

Więcej naszych nowości

więcej naszych nowościPlacówki edukacyjne to wyjątkowe miejsca. Stoi przed nimi niezwykle ważne zadanie polegające na kształceniu dzieci na wielu płaszczyznach. Wyzwanie to powoduje, że żłobki, przedszkola i szkoły potrzebują wszechstronnego wyposażenia, które pozwoli na zaaranżowanie przyjaznych i wygodnych przestrzeni.

Projektując sale, nie można zapomnieć o umieszczeniu w nich pomocy dydaktycznych, zabawek i artykułów aktywizujących najmłodszych do zabawy i nauki. Z myślą o jak najlepszym dopasowaniu asortymentu do potrzeb dzieci i opiekunów przedstawiamy nowości, które nadadzą żłobkowym i przedszkolnym klasom wyjątkowości.

Pluszowe misie

Z przyjemnością, przedstawiamy Państwu nowe misie, które pojawiły się w naszej ofercie.

więcej naszych nowości

Pierwszy z nich to Ben. Jest on mięciutkim i przyjaznym niedźwiadkiem, który ubrany jest w białą koszulkę. Uwielbia zabawę oraz wypoczynek wśród najmłodszych. Hugo przywdział uroczyste ubranko z okazji ukończenia szkoły. Jest to poważny, mądry miś lubiący spędzać czas na czytaniu książek z najmłodszymi. Bobi, podobnie jak Ben, postawił na jasny T-shirt. Jest otwarty i bardzo towarzyski. Jego miłe w dotyku futerko sprawia, że dzieci bardzo chętnie go przytulają i angażują w zabawy. Ostatnim przedstawicielem milusich misiów jest Luke o ciemnobrązowym futerku. Ubrany jest elegancką jasną koszulkę. Jego ulubionym zajęciem jest relaksowanie się podczas leżakowania.

Zestawy woreczków

Kolejnymi ciekawymi nowościami, które pojawiły się w naszej ofercie są trzy zestawy woreczków. Są one aktywizującą pomocą naukową do nauki języka angielskiego oraz kolejności dni tygodnia, miesięcy i pór roku. Na woreczkach zostały umieszczone napisy w dwóch językach oraz czytelne grafiki. Wszystkie zestawy pakowane są w większe saszetki dla łatwiejszego przechowywania i transportowania.

Aby poznać więcej szczegółów, kliknij w poniższe nazwy zestawów:

Woreczki dni tygodnia. Wersja polsko-angielska

Woreczki miesiące. Wersja polsko- angielska

Woreczki pory roku. Wersja polsko- angielska

Zapraszamy do obserwowania naszych profili na Facebooku i Instagramie. Więcej informacji o naszych nowościach i katalogach znajdą Państwo także w dziale Aktualności.

Edukacyjne pacynki Maggie i Brian

Pacynki to wszechstronna pomoc dla nauczycieli i terapeutów w pracy z dziećmi. Świetnie sprawdzą się przy nauce wyrażania i opisywania emocji oraz przy rozwiązywaniu konfliktów między najmłodszymi. Opiekunowie, przez rozmowę z uczestnictwem pacynki mają możliwość łatwiejszego nawiązania kontaktu i więzi z podopiecznymi. To sprawia, że zdecydowanie łatwiejsze jest prowadzenie zajęć dydaktycznych i terapeutycznych a dzieci są w nie bardziej zaangażowane. Przyjemny w dotyku materiał i duże rozmiary pacynek pomagają najmłodszym z przekonaniem się do nich oraz umożliwiają, na przykład, przytulenie Maggie lub Briana.

nowości

Kwiatek manipulacyjny

Doskonała pomoc pomagająca ćwiczyć motorykę rąk i stymulująca zmysły wzroku i dotyku. Kwiatek manipulacyjny wykonany jest z przyjemnego w dotyku materiału i zawiera wiele aktywizujących elementów takich jak: klipsy, suwak, guziki, sznurowadła i rzepy. Poprzez zabawę, dzieci zdobywają umiejętności, które są im niezbędne podczas samodzielnego ubierania się oraz poprawiają swoją koordynację wzrokowo-ruchową.

więcej naszych nowości

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.