Wracamy do szkoły

Bezpieczny Powrót 2020. Nowa SzkołaOd poniedziałku 18 stycznia do szkół wracają klasy I-III

Ministerstwo Edukacji opublikowało zasady dla uczniów wracających do szkół.⠀Zalecany jest dystans, częste mycie rąk oraz noszenie maseczek w częściach wspólnych placówki. Uczniowie przebywać będą w wyznaczonej sali pod opieką stałego nauczyciela. Sala powinna być wietrzona raz na godzinę. Dzieci powinny mieć własne podręczniki i przybory szkolne.

W szatni, należy udostępnić uczniom co drugi boks, przystosować inne pomieszczenia na szatnię lub wprowadzić różne godziny przychodzenia uczniów do szkoły.

Zachęcamy do skorzystania z zakładki Bezpieczny powrót na stronie naszego sklepu. Polecamy produkty znajdujące się w sekcji OCHRONA OSOBISTA, które rekomenduje GIS oraz MEN – między innymi osłony antywirusowe, dyspensery do środków odkażających, maseczki, przyłbice, ozonatory, lampy bakteriobójcze czy termometry.⠀⠀⠀

Polecamy również szatnie metalowe z oferty Nowej Szkoły. Każdą z metalowych, łatwych do dezynfekcji szafek można kupić oddzielnie i postawić w odległości zalecanej przez GIS

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Szeroki wybór szatni metalowych znajduje się TU