Wyjątkowa promocja na wyjątkowe misie

Misie teraz w wyjątkowej cenie. Nowa Szkoła25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia, 6 grudnia Mikołajki. A my, w Nowej Szkole chcemy świętować z naszymi misiami przez cały rok. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkową promocję cenową na nasze pluszowe misie w stylu retro.

Siedzący miś z oczkami z koralików to idealny mieszkaniec dziecięcych pokojów, towarzysz spacerów, najlepszy przyjaciel i najmilsza przytulanka. Misie dostępne są w czterech rozmiarach 16, 24,27 i 32 cm. Każde dziecko zasługuje na takiego misia.

Misie teraz w wyjątkowej cenie – sprawdź

Miesie teraz w wyjątkowej cenie. Nowa Szkoła

Nasze misie można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego lub kontaktując się z jednym z naszych Doradców, których pełna lista znajduje się TU.