Wyjątkowe naczynia z melaminy w niższej promocyjnej cenie!

Zestaw naczyń z bezpiecznej melaminy. Aktualność. Nowa SzkołaPolecamy Państwu zestawy dla pięciorga dzieci. Każdy z nich składa się z talerzyka obiadowego, talerzyka deserowego, talerzyka na zupę, kubeczka oraz noża, widelca i łyżeczki. Dostępne w 4 wesołych kolorach są bezpieczne dla maluszków i można je myć w zmywarce w temperaturze do 70 stopni.

Zestaw naczyń z bezpiecznej melaminy

Po więcej szczegółów zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu internetowego lub do pobrania pliku .pdf. Ofertę można obejrzeć również poniżej:

Zestaw naczyń z bezpiecznej melaminy. Oferta. Nowa Szkoła

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!