Wyjątkowe oferty

Przedstawiamy wyjątkowe oferty drewnianych pomocy edukacyjnych, wyprawek plastycznych i produktów z pomocą których możliwe jest zbudowanie bajkowego kącika zabaw w ogrodzie i nie tylko. Dla Państwa wygody, artykuły zostały zaprezentowane w tematycznych broszurach.

Drewniane pomoce edukacyjne

Bogata oferta różnego rodzaju wykonanych z drewna układanek, przybijanek i nakładanek rozwijających szereg umiejętności u dzieci. Dzięki aktywnościom z ukazanymi pomocami, dzieci poprawiają zdolności skupiania uwagi, logicznego myślenia, sortowania, orientacji przestrzennej i motoryczne. Forma gier dodatkowo aktywizuje najmłodszych do wejścia w interakcję z czekającym wyzwaniem.

Wyprawki plastyczne

Poniższa propozycja składa się z sześciu wyprawek odpowiadających na różne potrzeby klasy i grupy lub poszczególnych dzieci. Nasze wyprawki to praktyczne zestawy materiałów plastycznych dla uczniów w różnym wieku. Wysokiej jakości produkty takie jak kredki, pędzle czy plastelina pozwalają na artystyczne wyrażanie się przez cały rok.

Ogrodowe kąciki zabaw

Kolorowe i bajeczne zjeżdżalnie wraz z kryjówkami oraz tunelami to świetny pomysł na zachęcenie dzieci do aktywności w ogrodzie lub w sali zabaw. Fantazyjne motywy sprzyjają zabawom polegającym na odgrywanie ról angażując fizycznie i umysłowo. Do placów zabaw dołączane są w zestawie dodatkowe zabawki urozmaicające rozrywkę. W ofercie swoje miejsce znalazł również zestaw sześciu samochodzików wraz z dystrybutorem paliwa.

wyjątkowe oferty

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.