Wyjątkowe wyprawki plastyczne

wyprawki plastyczneMamy przyjemność zaprezentować sześć gotowych pakietów artystycznych, które przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Nasze wyprawki to praktyczne zestawy materiałów plastycznych dla uczniów w różnym wieku. Wysokiej jakości produkty takie jak kredki, pędzle czy plastelina pozwalają na artystyczne wyrażanie się przez cały rok.

 

wyprawki plastyczne

Jeżeli potrzebują Państwo specjalnie skomponowanej oferty artykułów plastycznych, zachęcamy do skorzystania z dostępnego w naszym sklepie internetowym Kreatora Ofert. Pozwala on na spersonalizowanie zamówienia tak, aby jak najlepiej odpowiadało wymaganiom uczniów i nauczycieli.

wyprawki plastyczne

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem sklep.nowaszkola.com oraz kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.