Specjalne Potrzeby Edukacyjne. Film. Nowa Szkoła

Meble piankowe

meble piankowePlacówki edukacyjne to wyjątkowe miejsca. Stoi przed nimi niezwykle ważne zadanie polegające na kształceniu dzieci na wielu płaszczyznach. Wyzwanie to powoduje, że żłobki, przedszkola i szkoły potrzebują wszechstronnego wyposażenia, które pozwoli na zaaranżowanie przyjaznych i wygodnych przestrzeni.

Podążając za wciąż zmieniającymi się trendami poniżej przedstawiamy Państwu piankowe nowości 2022.

Meble piankowe to szeroka gama produktów przeznaczonych do odpoczynku i zabawy. Idealne do żłobka, przedszkola i szkoły. Dostępne w różnych formach, wielkościach i w bogatej palecie kolorów. Wykonane z miękkiej pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości, która gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Zastosowana tkanina PCW, wolna od ftalanów to bezpieczny i odporny na ścieranie materiał, który łatwo utrzymać w czystości.

Składane piankowe siedziska 

Od teraz, składane piankowe siedziska dostępne są aż w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym! Funkcjonalne siedziska, które po rozłożeniu tworzą wygodny szezlong to idealny pomysł jako element strefy relaksu i wypoczynku, czytelni czy świetlicy. Po złożeniu, mebelek zajmuje niewiele miejsca i jest wykonany z trwałej tkaniny łatwej w czyszczeniu i dezynfekcji. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

meble piankowe

Bujaki

Bujaki w kształcie sympatycznych zwierzątek, które dostarczają wiele radości i pozwalają stymulować układ przedsionkowy, dbając o prawidłowy rozwój dziecka. Są świetnym rozwiązaniem do kącików wypoczynkowych oraz zabaw. Stabilna konstrukcja i szerokie podstawy bujaków zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wysoka gęstość pianki poliuretanowej gwarantuje trwałość produktu. Pokrycie zaprojektowano z bezftalanowej tkaniny PCW łatwej do utrzymania w czystości i dezynfekcji. Wybrane modele bujaków wyposażono w uchwyty ułatwiające przenoszenie lub przesuwanie produktu.

produkty piankowe

Odświeżona kolorystyka mebli piankowych

Podążając za trendami, postanowiliśmy odświeżyć paletę barw ponad 30 naszych bestsellerowych mebli piankowych. Niektóre spośród nich zyskały zupełnie nowe, świeże oblicze dzięki pastelowym odcieniom. Nowe kolory pozwolą na nowoczesne i przyjazne dzieciom aranżacje sal.  Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładów, jak zmieniły się nasze pianki.

meble painkowe

 

 

Zapraszamy do obserwowania naszych profili na Facebooku i Instagramie. Więcej informacji o naszych nowościach i katalogach znajdą Państwo także w dziale Aktualności.