Zestaw doświadczalny do badań właściwości i jakości powietrza – sprawdź

Powietrze - zestaw doświadczalny do badań właściwości i jakości powietrza. Nowa SzkołaZestaw Doświadczalny Powietrze to oryginalny autorski projekt Nowej Szkoły powstały w oparciu o konsultacje z metodykami i nauczycielami przedmiotów przyrodniczych. Jest to przenośne laboratorium do badania właściwości i jakości powietrza wspomagające realizację nowej podstawy programowej na lekcjach geografii, przyrody, biologii, chemii, fizyki oraz ekologii. Zawiera aż 28 gotowych scenariuszy lekcji!

Dofinansowanie na Zestawy Doświadczalne Powietrze można uzyskać w ramach rezerwy budżetowej na 2019 r.

Powietrze – zestaw do doświadczeń z kartami pracy

Poniżej oferta na Zestaw Doświadczalny Powietrze w wersji online:

Ofertę można również pobrać w wersji .pdf.

Zestaw Doświadczalny Powietrze kupić można bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów.