Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń do zajęć

seria-umiem-strona

Umiejętności czytania, pisania i liczenia nabywane przez dzieci na etapie edukacji wczesnoszkolnej są kluczowe i niezbędne dla uczestnictwa w dalszym biegu ich edukacji. Dlatego przygotowaliśmy niezwykle bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń i gier przeznaczonych do używania na komputerach i tablicach interaktywnych oraz kart do samodzielnej pracy uczniów. Metoda zabawy, gry i ćwiczenia angażującego dzieci sensorycznie i motorycznie zapewnia niewymuszoną motywację i zwiększa skuteczność uczenia się.

Zestawy kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń:

• świetnie sprawdzają się przy pracy z uczniami o podwyższonym ryzyku dysleksji, dysortografii i dyskalkulii;
  • doskonale wspomagają pracę korekcyjną z dziećmi, które natrafiły na problemy o podłożu wychowawczym lub emocjonalnym;
  • są przeznaczone do pracy z wszystkimi dziećmi, aby dobrze nauczyły się czytania, pisania, liczenia.

Materiały są zgodne z podstawą programową, przewidziane do realizacji w ciągu całego roku szkolnego:

• ćwiczenia interaktywne – do zastosowania na komputerach i tablicach interaktywnych,
  • karty – do samodzielnej pracy uczniów.

W Twoich rękach leży sukces Twoich uczniów:

• łatwiej poradzisz sobie z ich problemami w czytaniu, pisaniu i liczeniu;
  • zmotywujesz ich do osiągnięcia lepszych wyników w nauce;
  • zachęcisz ich do samodzielności i dodasz wiary we własne siły;
  • pomożesz im w odkrywaniu i doskonaleniu swoich możliwości;
  • osiągniesz lepsze efekty w realizacji celów dydaktycznych.

Sięgnij po programy z serii Umiem…, a to Ci się uda!

Zachęcamy do zakupu produktów z serii Umiem… w naszym sklepie internetowym:

Spisy treści:

Przykładowe ćwiczenia interaktywne: