Zestawy doświadczalne – sprawdź promocję

Zestawy doświadczalne. Promocja. Nowa SzkołaZapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji na Moduł Woda oraz Zestaw Doświadczalny Gleba i Zestaw Doświadczalny Powietrze! Wszystkie produkty wypełniają kryteria dofinansowania w ramach rezerwy subwencji oświatowej i są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Więcej na temat pakietów i ofert promocyjnych poniżej. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta lub bezpośrednio z przedstawicielem handlowym.

Proponujemy Państwu do wyboru następujące pakiety i oferty promocyjne:

Pakiet 1. Kup Pakiet Modułów Woda i odbierz Zestaw Doświadczalny Gleba oraz Zestaw Doświadczalny Powietrze za 1 zł.

Pakiet 2. Kup Pakiet Modułów Woda i odbierz Zestaw Doświadczalny Gleba za 1 zł.

Przy zakupie Modułu Woda otrzymasz 15% rabatu na Zestaw Doświadczalny Gleba i Zestaw Doświadczalny Powietrze. Nowa Szkoła
Oferta 1. Przy zakupie Modułu Woda otrzymasz 15% rabatu na Zestaw Doświadczalny Gleba i Zestaw Doświadczalny Powietrze.

Przy zakupie 1 Zestawu Doświadczalnego Gleba oraz 1 Zestawu Doświadczalnego Powietrze otrzymasz 20% rabatu na Moduł Woda (pakiet 5 sztuk). Nowa Szkoła
Oferta 2. Przy zakupie 1 Zestawu Doświadczalnego Gleba oraz 1 Zestawu Doświadczalnego Powietrze otrzymasz 20% rabatu na Moduł Woda (pakiet 5 sztuk).

Wszystkie pakiety i oferty mogą Państwo również pobrać w wersji .pdf spod tego adresu internetowego.

Opisy produktów

Moduł Woda

Moduł Woda to przenośne laboratorium na licencji Centrum Nauki Kopernik, opracowane na zamówienie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wspomaga realizację nowej podstawy programowej na lekcjach przyrody, a także biologii, geografii, fizyki i chemii.

Pakiet Moduł Woda składa się z: kompletu akcesoriów, 30 teczek z opisami doświadczeń, 1 podręcznika dla nauczyciela.

Pakiet 5 Modułów Woda składa się z: 5 kompletów akcesoriów, 30 teczek z opisami doświadczeń, 1 podręcznika dla nauczyciela.

Pakiet 10 Modułów Woda składa się z: 10 kompletów akcesoriów, 30 teczek z opisami doświadczeń, 2 podręczników dla nauczyciela.

Zestaw Powietrze

Zestaw Doświadczalny Powietrze to autorski projekt Nowej Szkoły. To przenośne laboratorium do badania właściwości i jakości powietrza, wspomagające realizację nowej podstawy programowej z fizyki, a także z biologii, geografii i chemii. Zawiera 28 oryginalnych doświadczeń.

Zestaw Gleba

Zestaw Doświadczalny Gleba do obserwacji i analizy jakości gleby opracowany z myślą o zajęciach z chemii, biologii i edukacji ekologicznej. Umożliwia przeprowadzenie badań laboratoryjnych i terenowych. Zgodny z nową podstawą programową. Zawiera 28 oryginalnych doświadczeń.

Wszystkie Zestawy Doświadczalne – Moduł Woda, Powietrze, Gleba

Życzymy udanych zakupów.