Zimowa promocja

Zapraszamy na ZIMOWĄ PROMOCJĘ w Nowej Szkole.

Obniżyliśmy cenę czterech produktów z oferty Nowej Szkoły. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w promocji, która potrwa tylko do końca lutego i do wyczerpania zapasów.

Zimowa promocja w Nowej Szkole

Oferujemy cztery atrakcyjne produkty z naszej oferty w obniżonych cenach.

TOLA Lalka manipulacyjna

Duża miękka lalka wystrojona w kilka warstw ubranek z których każde posiada wiele różnorodnych zapięć w postaci drewnianych i plastikowych guzików, nap, rzepów, suwaków, sznurowadeł i klamerek. Dziecko bawiąc się lalką rozwija zdolności z zakresu małej motoryki i uczy się samodzielności. Dziecko może posadzić sobie lalkę na kolanach i trenować sprawność manualną w ten sam sposób jak podczas samodzielnego ubierania się.
wys. 65 cm

Krzesełko ze stolikiem

Krzesełko rozkładane na stolik i krzesełko. Wykonane z materiałów najwyższej jakości. Krzesełko posiada łatwo zmywalną tapicerkę oraz dwuczęściowy blat dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Krzesełko dodatkowo dzięki możliwości rozłożenia może towarzyszyć dziecku podczas zabawy. Przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat.

Funkcje:
– regulacja wysunięcia blatu
– regulacja oparcia siedziska,
– rozkładane na stolik i krzesełko
– rozkładany blat stolika służący do zabawy
– pasy bezpieczeństwa
– łatwo zmywalna tapicerka

Wymiary krzesełka rozłożonego (wys. szer. dł.) 107 x 59 x 56 cm
Waga (netto) 8,5 kg
miks kolorów – kolor wybierany losowo

Kojec składany

Obszerny, stabilny, kolorowy. Siateczki w ściankach kojca zapewniają dziecku odpowiednią wentylację oraz stały kontakt wzrokowy z rodzicami lub opiekunami. Dodatkową zaletą kojca jest kieszonka na zabawki oraz odpinana jedna ze ścianek co umożliwia dziecku swobodne, samodzielne wchodzenie lub wychodzenie z kojca. Wymiary: szer. 100 x dł. 100 x wys. 80 cm. Waga. 10kg Bardzo prosty przy rozkładaniu i składaniu. Małe wymiary po złożeniu Wygodna torba do przenoszenia złożonego kojca

Zabawka naukowa – wybuch wulkanu

Duży zestaw pozwalający zrozumieć mechanizm wybuchu wulkanu. Dzięki efektom dźwiękowym zabawa staje się ciekawsza i bardziej realistyczna. podstawa do wulkanu; 2 x połówki góry wulkanu; kolumna wodna; butelka; miarka; soda oczyszczona; kwas cytrynowy; barwnik spożywczy; okulary; łyżeczka; zestaw farbek; pędzelek; gąbeczka; instrukcja; od 10 lat

Z promocyjnej oferty można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego lub kontaktując się z jednym z naszych Doradców, których pełna lista znajduje się TU.