Z ogromną radością oddajemy w Państwa ręce katalogi Żłobek/Przedszkole i Szkoła Podstawowa.

W ofercie katalogu Żłobek/Przedszkole wśród starannie wyselekcjonowanych materiałów edukacyjnych zgodnych z nową podstawą programową znajdziecie Państwo m.in. materiały plastyczne, pomoce do nauki programowania, sprzęt sportowy, pomoce do terapii integracji sensorycznej, instrumenty muzyczne a także szeroką ofertę mebli oraz wyposażenie sal.

W odpowiedzi na zmiany zachodzące w polskiej oświacie oferta w katalogu Szkoła Podstawowa podzielona została na klasy I-III oraz klasy IV-VIII. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. pomoce edukacyjne wspierające naukę w ośmioletniej szkole podstawowej, sprzęt sportowy, wyposażenie sali SI, gry edukacyjne, pomoce i sprzęt do pracowni przedmiotowych oraz kompleksowe wyposażenie meblowe. Katalogi w wersji online będą dostępne niebawem.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami i życzymy udanych zakupów!
Zespół Nowej Szkoły