Wózek Żółw w ofercie Nowej Szkoły – sprawdź

ZolwWozek6-osobowyAktualnosc_v2016-06-13W naszej ofercie pojawił się pojazd, dzięki któremu z łatwością zabiorą Państwo na wycieczkę całą grupę maluchów! Wózek wyposażony jest w sześć foteli z pasami bezpieczeństwa. Drzwi po obu stronach umożliwiają samodzielne wyjście i opuszczenie wózka. Lekka konstrukcja z aluminium znacząco wpływa na lekkość i łatwość przemieszczania pojazdu, a przednie obrotowe koła – na płynność manewrów i zwrotność, nawet przy dużym obciążeniu. Wygodna szyna przy kołach ułatwia opiekunowi podjazdy pod krawężniki i wzniesienia.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką w wersji .pdf na temat wózka Żółw. Produkt ten mogą Państwo kupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym za cenę 5899 złotych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym.

Życzymy udanych zakupów!