Ekopracownia

Zapraszamy do odkrywania inspiracji oraz pomysłów na utworzenie Ekopracowni - przestrzeni przeznaczonej do poszerzania wiedzy z dziedzin przyrodniczych.

Stołówka 2024

Zrób to z nami - wyposaż swoją stołówkę i kuchnię z projektu “Posiłek w szkole i w domu”

Oferta Aktywna Tablica 2024

Z wielką radością prezentujemy Państwu katalog Multimedia w Edukacji i Aktywna Tablica – kompendium innowacyjnych rozwiązań multimedialnych, stworzonych z myślą o nowoczesnym procesie nauczania i uczenia się.

Aktywna Tablica 2024

W 2024 roku realizowana jest kolejna edycja  rządowego  Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” na lata 2020-2024.

Program Laptop dla nauczyciela

W październiku 2023 r. startuje program „Laptop dla nauczyciela”. W ramach programu nauczyciele otrzymają bony o wartości 2,5 tys. zł na zakup dowolnego sprzętu spełniającego wymogi określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki.

Premiera katalogu Meble dla edukacji

Przekazujemy w Państwa ręce nasz najnowszy katalog Meble dla Edukacji, z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, przeznaczony dla projektantów, architektów, developerów, inwestorów, wykonawców aranżujących przestrzeń w placówkach dla dzieci i młodzieży.

Premiera nowego katalogu Plastyka 2023

Przedstawiamy Państwu nowy katalog Plastyka zawierający bogatą ofertę farb, kredek, pędzli, akcesoriów artystycznych oraz mebli plastycznych.

Nowy katalog Maluch+ 2023/2024 dostępny!

Katalog MALUCH+ na rok 2023-2024 już dostępny! Przedstawiamy Państwu propozycje spełniające standardy bezpieczeństwa dla placówek edukacyjnych, które jednocześnie ułatwiają pracę żłobkom, klubom dziecięcym i dziennym opiekunom dzieci do 3 roku życia.

Nabór wniosków w ramach programu Inwestycje w oświacie 2023

Wystartowała kolejna edycja programu Ministra Edukacji i Nauki „Inwestycje w oświacie”. Umożliwia on pozyskanie środków na remonty i rozwój infrastruktury edukacyjnej służących realizacji założeń w zakresie kształcenia, wychowania i opieki. Skierowany jest do organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i innych podmiotów prowadzących szkoły i placówki.

Finansowanie lub dofinansowanie udzielone będzie w ramach kosztów realizacji inwestycji związanych z budową obiektu, dostosowaniem obiektu oraz zakupem wyposażenia.

Dostępna przestrzeń publiczna - nowy program dla dzieci z niepełnosprawnościami

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci z niepełnosprawnościami, przedstawiamy urządzenia integracyjne przeznaczone dla odbiorców o różnym poziomie rozwoju sprawności ruchowej i intelektualnej oraz posiadające różne umiejętności manualne. Wszystko po to, aby dzieci mogły bawić się wspólnie obok siebie, co ma istotne znaczenie w rozwoju ich zdolności do integracji społecznej.

Wyniki Maluch+ Opieka Żłobkowa Program na lata 2022-2029

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, wraz z rokiem 2023, ruszyła nowa edycja Programu Maluch+. Program składa się z 4 modułów w ramach których dofinansowywane będą działania na rzecz rozwoju i utrzymania infrastruktury opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 czyli żłobków, klubów dziecięcych i miejsc u dziennych opiekunów.

Aktywna Tablica 2023 - Ruszył nabór wniosków

Rozpoczyna się kolejna edycja rządowego programu „Aktywna tablica 2023”, który ma na celu rozwijanie infrastruktury szkolnej oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Kliknij tutaj lub w okładkę poniżej, aby zobaczyć katalog

Więcej informacji na stronie:
„Aktywna tablica” – edycja 2023 – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl