Międzynarodowy System Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015

Nowa Szkoła, jako dynamicznie rozwijająca się firma z 30-letnim doświadczeniem, osiągnęła kolejny, zamierzony cel!

Kolejny raz udowadniamy, że satysfakcja klienta to najwyższa wyznawana przez nas wartość.

To dlatego podjęliśmy wyzwanie wdrożenia w naszej firmie Międzynarodowego Systemu Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015.

Działania te zakończyły się sukcesem, o czym świadczy certyfikat uzyskany po dwudniowym audycie, którym objęta był zakład produkcyjny w Konstantynowie Łódzkim oraz Magazyn w Łodzi, przy ulicy Jędrzejowskiej.

Certyfikacją objęte było projektowanie, produkcja, magazynowanie oraz sprzedaż w związku  z czym w przygotowaniach do niej zaangażowany był każdy dział firmy.

Taka współpraca wpłynęła na poprawę i rozwój wielu procesów działających w firmie na różnych płaszczyznach.

Jesteśmy dumni z efektów tej pracy i z ogromną chęcią chcemy przedstawić Państwu uzyskany przez nas certyfikat.

Posiadanie certyfikatu zgodności ISO 9001:2015 otworzyło nam możliwości współpracy z przedsiębiorstwami oraz instytucjami w Polsce i na świecie, które wymagają spełniania standardów podyktowanych w założeniach Międzynarodowego Systemu Zarządzania.

ISO 9001 /></p>
<p>Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia nas na naszej stronie – <a href=nowaszkola.com

Zespół Nowej Szkoły

Certyfikat Międzynarodowego Systemu Zarządzania Jakością – ISO 9001:2015