Drabinki, ławki, Skrzynie

Drabinki gimnastyczne to uniwersalny przyrząd do ćwiczeń o ciekawym i szerokim za stosowaniu. Na drabinkach można wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe, jak rozcią ganie i wzmacnianie, wpływając tym samym na zwinność i sprawność całego ciała. Przy użyciu drabinek można również przeprowadzać zajęcia z zakresu gimnastyki korekcyjnej i rehabilitacyjnej, wpływających na właściwą postawę ciała poprzez wzmacnianie od powiednich partii mięśni, np. wykorzystując ciężar własnego ciała.

Zestaw do ćwiczeń równoważnych, który pozwala na tworzenie torów przeszkód, zapewniając różnorodność zabaw podczas zajęć sportowych lub innych zajęć ruchowych. Propozycja zestawu zawiera bazę oraz cztery kładki. Podstawa posiada trzy poziomy ustawienia kładki. Na każdej z ramp znajduje się inna faktura, która dostarcza wrażeń sensorycznych. Wszystkie elementy wykonane są z lakierowanej sklejki.