Dostawa i płatności

1. Dostępne są następujące sposoby płatności: płatność gotówką, przelew bankowy oraz płatność za pobraniem, z zastrzeżeniem § 17 Regulaminu.
  2. Dostawa następuje przesyłką kurierską na adres wskazany przez Klienta. W przypadku każdego zamówienia możliwy jest osobisty odbiór towaru w siedzibie Sprzedawcy. Informacja o odbiorze osobistym powinna być wskazana w zamówieniu.
  3. Dostawy kurierem są realizowane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  4. W przypadku wysyłki zagranicznej szczegóły dostawy, w tym koszty dostawy, są uzgadniane z Klientem indywidualnie. W wypadku wyboru wysyłki zagranicznej, po złożeniu zamówienia, Sprzedawca w oddzielnej wiadomości poinformuje Klienta o sposobie, koszcie i terminie dostawy. W takim wypadku, do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi dopiero po akceptacji ww. warunków przez Klienta.
  5. Jeżeli adres odbiorcy jest inny niż adres Klienta, należy precyzyjnie go wskazać na zamówieniu.
  6. Klient jest informowany o kosztach związanych z dostawą oraz sposobem płatności przed zawarciem umowy.
  7. Do zamówienia dołączony jest dokument sprzedaży zgodny z przepisami podatkowymi.

Zwroty

W przypadku chęci odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu dostarczonych towarów przez konsumenta lub PB jednoosobowego zdefiniowanego w Ogólnych Warunkach Sprzedaży, prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy i przesłanie zeskanowanej kopii drogą elektroniczną na adres e-mail poczta@nowaszkola.com lub pocztą tradycyjną na adres Nowa Szkoła Sp. z o.o. 90-248 Łódź ul. POW 25 albo załączenie oryginału w/w dokumentów do paczki ze zwracanym towarem.

Zwrotu towarów proszę dokonywać na adres naszego magazynu:

Nowa Szkoła Sp. z o.o. 93-636 Łódź

ul. Jędrzejowska 47