Eduterapeutica Lux Logopedia Szeregi

Kod produktu: PN0153

Zbiór ponad 900 ćwiczeń interaktywnych wraz z kartami pracy, podzielony na cztery działy: szereg szumiący, szereg syczący, szereg ciszący oraz różnicowanie szeregów. Zawiera ćwiczenia z głoskami z każdego z szeregów w izolacji, sylabach, logotomach, w wyrazach w nagłosie, wygłosie oraz pozycji interwokalicznej, a także w zdaniach.
Wymagania techniczne:
Wersja z kodem dostępu do platformy www.educhmura.pl (licencja dla 50 użytkowników i na okres 5 lat):
dostęp do internetu;
komputer z systemem operacyjnym: Windows 7/8/10/11 oraz wyższe wersje lub Mac OS;
tablet z system operacyjnym Android 8.0.0 lub iOS 14.7.1 i wyższe;
przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Opera);
tablica multimedialna z przeglądarką internetową (tylko Chrome);
głośniki.
Zalety:
Możliwość prowadzenia terapii na różnych urządzeniach: komputerze, laptopie, tabletach oraz ekranach dotykowych.
Nowość w programie. Możliwość pobrania ćwiczeń interaktywnych i przesłanie ich uczniowi za pomocą wiadomości e-mail.
Licencja otwarta pozwala na zainstalowanie programu na dowolnej liczbie urządzeń – dostęp do programu dla całej kadry pedagogicznej i wszystkich uczniów.
Możliwość pracy z uczniem w klasie i gabinecie, a także na odległość.
Bezpłatne wsparcie merytoryczne, techniczne.
Dostęp do bezpłatnych i certyfikowanych webinarów merytorycznych.
tylko online (program multimedialny);
kod do educhmury: na 5 lat, 50 stanowisk;