Major S.C 5 l

Kod produktu: CT0007

Uniwersalny środek do czyszczenia, dezynfekcji oraz odtłuszczania.
Posiada silne właściwości myjące.
Idealny do usuwania zanieczyszczeń z mebli piankowych i drewnianych, blatów stołów, krzeseł, a także sprzętu sportowego.
Posiada właściwości antystatyczne oraz głębokie zdolności penetrujące, umożliwiające dotarcie do miejsc niedostępnych dla innych środków czyszczących i odtłuszczających.
Ciepła woda wzmacnia działanie środka.
Przygotowany roztwór można rozprowadzać za pomocą butelki z rozpylaczem dostępnej w naszej ofercie (produkt sprzedawany osobno).
Powierzchnie mogące mieć kontakt ze środkami spożywczymi, po skończonym czyszczeniu należy dokładnie spłukać wodą.
Bardzo oszczędny w użyciu, nie zawiera chloru ani amoniaku, nie podlega etykietowaniu bezpieczeństwa.
Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 3115/07 na obrót produktem biobójczym.

butelka o
poj. 5l;

chcąc zachować właściwości dezynfekujące należy rozpuścić 20 ml płynu (1 saszetka) w 1 litrze wody;

do bieżącego mycia można użyć 1 saszetki 20 ml na 8-litrowe wiadro wody;

DZIAŁANIE
Produkt spełnia wymagania norm EN 1276 w czasie 5 minut (przy 2,5%), EN 1650 w czasie 15 minut (przy 2,0%) EN 13697 jako środek bakteriobójczy i drożdżakobójczy w czasie 5 minut (przy 2% pod warunkiem istnienia zabrudzeń).
Skuteczny wobec Candida Albicans zgodnie z normą EN 1650 oraz EN 13697 przy 2%.
Skuteczny wobec Salmonella Thyphimurium zgodnie z normą EN 1276 przy 1 %.
Skuteczny wobec Listeria monocytogenes zgodnie z normą EN 1276 przy 1 %.
Skuteczny wobec Legionnella pneumophilia zgodnie z normą EN 1276 przy 1 %.
Skuteczny wobec Dekkera bruxellensis zgodnie z normą EN 1650 przy 1%
Wirusobójczy zgodnie z normą EN 14476+A2 (2019) na mysi norowirus i adenowirus typu 5, w stężeniu 5%, 20°C, w warunkach zabrudzenia czas kontaktu 5 minut. Wynik ten potwierdza aktywność na wszystkich wirusach otoczkowych, w tym koronawirusach i rotawirusach.