101 ćwiczeń, gier i zabaw dla dzieci w spektrum autyzmu oraz z zaburzeniami integracji sensorycznej

Kod produktu: HR0267

W książce 101 ćwiczeń, gier i zabaw dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i zaburzeniami integracji sensorycznej doświadczona terapeutka zajęciowa Tara Delaney podpowiada, jakie rodzaje aktywności sprzyjają rozwojowi dzieci i jak można się uczyć, świetnie się przy tym bawiąc. Autorka wskazuje ćwiczenia zarówno w zakresie motoryki dużej, jak i usprawnienia motoryki małej oraz zabawy, których celem jest doskonalenie umiejętności komunikacji oraz kształtowanie zmysłu społecznego. Doradza, jak przygotować dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu na pójście do szkoły, a także jak wykorzystać gotowe gry i zabawki. Zajęcia proponowane w książce zapewnią dziecku rozrywkę oraz prawidłową stymulację – a wiele z ćwiczeń można wykonywać zarówno w domu, jak i na dworze.
autor: Delaney Tara
format: B5
200 stron w miękkiej oprawie.