Piramida drewniana z sorterem

Kod produktu: VG4016

Edukacyjna piramida z sorterem w pięknych pastelowych kolorach zachęci do zabawy każdego malucha. Składa się z 5 pudełek w różnych rozmiarach i 4 geometrycznych klocków wykonanych z litego drewna. Oprócz układania w stosy i sortowania kształtów, dzieci mogą uczyć się liczb. Na każdym z boków pudełka umieszczono różne atrakcje: cyfry od 1 do 5, kolorowe postaci zwierząt (miś, słoń, lew, lis, nosorożec), otwory sortera (kwadrat, koło, trójkąt, serduszko, gwiazdka) oraz obrazki ilustrujące ilość zgodną z liczbą na drugim boku (ślady misia, rybki, słoiki miodu, grzyby, drzewo). Produkt wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz ćwiczy sprawność małych rączek. Zabawka rozwija wyobraźnię i uczy kreatywnego myślenia, dostarcza dziecku wiele wariantów aktywności. Całość wykonana z lakierowanego drewna i pomalowana nietoksycznymi farbami.
9 elem.: 5 pudełek, 4 klocki
wym. piramidy: 9 x 33 x 9 cm