Zobacz nasze filmy promocyjne

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy poniższe filmy promocyjne. Prezentują one autorskie kolekcje meblowe oraz wyposażenie sal i przestrzeni żłobkowych, przedszkolnych oraz szkolnych. Poniższe materiały zawierają kompleksowe opis tegorocznych nowości, propozycje aranżacji oraz omówienie poszczególnych serii meblowych i produktów takich jak piankowe bujaki, tor przeszkód, klatka SI, suche podświetlane baseny, tablice manipulacyjne czy pomoce terapeutyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi filmami promocyjnymi.

Kolekcja Fantazja i Minty oraz piankowe bujaki

Wideo prezentuje kolekcję meblową Fantazja wraz z elementami wyposażenia dziecięcych przestrzeni: dywanów, krążków do siedzenia i tablic manipulacyjnych. Nowością jest seria Las, w której znajdują się motywy fauny i flory inspirowane polską przyrodą. Oprócz funkcji przechowywania, ważnym atutem kolekcji Fantazja jest wprowadzanie do pomieszczeń bajkowego wystroju. Kolejną omawianą serią meblową jest Minty. Przeznaczona jest ona do żłobków. Pastelowe kolory i radosne aplikacje naścienne pozwolą na zaaranżowanie przyjaznych sal dla najmłodszych. Ostatnią propozycją ukazaną w filmie są piankowe bujaki w kształcie zwierzątek. Ich przyjemne kolory i aparycja sprawia, że dzieci chętnie wchodzą z nimi w interakcję i są świetnymi kompanami zabaw.

Kolekcja Cubo, Klasyczna, stoły Ecosteel i drukarka 3D

Cubo to bestsellerowa kolekcja oferująca niemal nieograniczone możliwości aranżacji sal lekcyjnych. Teraz dostępna jest w wersji z plastikowymi pojemnikami w trzech rozmiarach dostosowanymi kolorystycznie do motywu całej serii oraz dekoracyjnymi daszkami w trzech rozmiarach i w sześciu kolorach. Są to idealne rozwiązania do wykorzystania pełnego potencjału dostępnego miejsca w niebanalnej choć prostej i kolorowej stylistyce. W materiale omawiana jest także kolekcja Klasyczna. Tym razem w nowej, nowoczesnej odsłonie – monokolor. Na wyróżnienie zasługują ergonomiczne regały z plastikowymi lub kartonowymi pojemnikami i skrzynie na kółkach. Monokolorystyczne rozwiązanie to idealny sposób na efektowe zaprojektowanie przestrzeni dla uczniów. Multimedia to bardzo ważna część edukacji, dlatego też w opisywanym wideo pojawił się segment poświęcony produktom z tej kategorii. W naszej ofercie znajduje się zaawansowana technologicznie, przystosowana do szkolnych potrzeb i warunków drukarka 3D oraz bogaty wybór filamentów.

Klatka SI, baseny podświetlane, kontrastowa poducha, nowe kolory pianek i pomoce terapeutyczne

W powyższym materiale wideo przybliżona zostaje między innymi nowość w postaci mniejszej klatki SI. Została ona zaprojektowana w taki sposób, żeby można było do niej bez problemu zamontować dodatkowe wyposażenie. Kolejną bardzo ciekawą pozycją w naszej ofercie są suche podświetlane baseny. Wpasowują się one idealnie w wystrój sal dzięki zastosowanym pastelowym kolorom. Na filmie zaprezentowane zostały także akcesoria dostępne do suchych basenów w postaci schodów, zjeżdżali oraz piłeczek. Sensoryczna poducha kontrastowa to rozwiązanie pozwalające zaangażować zmysł dotyku i wzroku dzieci. Czarno białe wyraziste wzory zachęcają najmłodszych do interakcji z miękkimi poduszkami. Popularne piankowe zestawy teraz dostępne są w nowych kolorach, które odpowiadają najnowszym trendom w edukacji. Ostatnimi prezentowanymi produktami są pomoce terapeutyczne pozwalające na zaspokojenie specjalnych potrzeb edukacyjnych.

Specjalne Potrzeby Edukacyjne

Nowa Szkoła w ramach wsparcia placówek oświatowych, przedszkoli i szkół w realizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej opracowała zestaw pomocy edukacyjnych i terapeutycznych zapewniającą organizację zajęć specjalistycznych.

Zobacz wszystkie nasze filmy na YouTube

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi. Zachęcamy także do obserwowania profilów Nowej Szkoły na Facebooku i Instagramie. Za ich pośrednictwem będziemy systematycznie dzielić się z Państwem szczegółami o naszych nowościach.