Komputer stacjonarny - VAT 0% OFERTA TYLKO DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Kod produktu: DA1702A

VAT 0% OFERTA TYLKO DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Podstawa prawna:
Ustawa o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r. (Dz. U. Nr 54 z 2004 r., poz. 535 z późn. zm., Dz. U. Nr 90 z 2005 r. poz. 756) art. 83 ust. 1 pkt. 26 w sprawie wykorzystania sprzętu komputerowego, do którego stosuje się stawkę podatku od towarów i usług w wysokości 0% oraz warunków jej stosowania.

Komputer stacjonarny o niewielkich gabarytach z dostępnym procesorem Intel® Core™ i3 dziesiątej generacji i (opcjonalnie) 32 GB pamięci DDR4 2666 MHz, który działa szybko, niezawodnie i wydajnie.
Opcjonalna oddzielna karta graficzna NVIDIA® GeForce GT 1030 zapewnia doskonałą jakość podczas prezentacji programu PowerPoint oraz edycji wideo i grafiki.
Komputer dostępny z wieloma opcjami rozszerzeń, takimi jak dysk twardy o pojemności do 2 TB, który umożliwia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych plików, zdjęć i filmów.
Aby pracować jeszcze wydajniej, można dodać dysk SSD PCIe M.2 o pojemności do 512 GB lub wybrać konfigurację z dwoma dyskami, która pozwala uruchamiać więcej programów jednocześnie bez wpływu na wydajność.
Komputer obsługuje starsze monitory ze złączem VGA. W przypadku nowych modeli monitorów można też użyć portu HDMI.
Osiem portów USB rozmieszczonych z przodu i z tyłu systemu zapewnia niezbędną łączność.
Układ TPM 2.0 (Trusted Platform Module) bezpiecznie chroni informacje. Jest to rozwiązanie sprzętowe, które tworzy i przechowuje hasła i klucze szyfrujące, aby lepiej zabezpieczać system przed zewnętrznymi atakami z wykorzystaniem oprogramowania.
Funkcja Microsoft BitLocker umożliwia uwierzytelnianie wielopoziomowe przed rozruchem, dzięki czemu komputer nie uruchamia się ani nie wznawia pracy ze stanu uśpienia, dopóki nie zostanie wpisany poprawny kod PIN.
Aplikacja Dell Mobile Connect łączy komputer i smartfon z systemem iOS lub Android.
Dzięki rozwiązaniu Dell Mobile Connect można dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu z Androidem lub systemem iOS na komputerze. Za pomocą funkcji Dell Mobile Connect można podłączyć telefon do komputera przez bezpieczne połączenie typu punkt-punkt. Dzięki temu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.

producent: Dell

RJ-45: 1
USB 2.0 (panel tylny): 2
USB 3.0 (panel tylny): 2
Złącza audio (panel tylny): 1.

ZŁĄCZA NA PRZEDNIM PANELU:

Wyjście słuchawkowe (panel przedni): 1
USB 2.0 (panel przedni): 2