Projektor do sali światła

Kod produktu: TG1674

Projektor specjalnie stworzony dla dzieci, aby umożliwić im bezpieczne i samodzielne eksperymentowanie oraz odkrywanie magicznych właściwości cienia i światła. Można go umieścić w dowolnym miejscu, na stole, podłodze czy klockach, zależnie od wielkości przestrzeni, w której chce się uzyskać efekt projekcji.
Dzieci mogą tworzyć wszelkiego rodzaju budowle z różnych przedmiotów, a następnie zobaczyć, jak przy użyciu projektora przekształcają się one w niesamowite cienie na ścianie. Podczas zabawy dziecko jest wynalazcą, projektantem, naukowcem, a jego ciekawość i dociekliwość może pomóc mu w dokonaniu fascynujących odkryć.
Projektor został stworzony od podstaw z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Dziecko jest w stanie samodzielnie włączyć, ustawić i manewrować projektorem. Zintegrowany akumulator zapewnia 5 godzin ciągłej pracy, eliminując zagrożenie potknięcia się o przewód i ryzyko porażenia prądem. Urządzenie może być ładowane z dowolnego źródła zasilania USB (ładowarki do telefonów, laptopów i banków energii). Dodatkowo, wydajne i trwałe źródło światła LED nie powoduje nagrzewania się obudowy projektora. Zostało przetestowane zgodnie z najnowszą normą EN62471 dotyczącą jasności i emisji niebieskiego światła.
Projektor wykonany jest z drewna i zawiera z przodu dwa przezroczyste panele. Szczelina pomiędzy nimi pozwala na wsuwanie slajdów, które następnie mogą być wyświetlane na ścianie. Dodatkową cechą projektora jest silikonowa osłona zewnętrzna, która chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

wym.: 28,6 x 21 x 21 cm; zawartość zestawu: silikonowa osłona, kabel USB do ładowania (bez wtyczki);
materiał: drewno; wiek: 3+

Do pobrania: