Opis produktu:
Emocje i umiejętności społeczne 1 to książeczka z serii PUS, skierowana głównie do dzieci w wieku przedszkolnym, a także do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, na przykład z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Celem książeczki jest kształtowanie i rozwijanie umiejętności społecznych, szczególnie na etapie wczesnodziecięcym.
Ćwiczenia w książeczce pomagają dziecku rozpoznawać i rozumieć emocje własne oraz drugiego człowieka. Publikacja w formie atrakcyjnej zabawy umożliwia kilkulatkowi nabywanie i doskonalenie kompetencji emocjonalno-społecznych. Zawiera ćwiczenia oparte głównie na zagadkach obrazkowych oraz wykorzystywaniu popularnych emotikonek (emoznaki), które pomagają dzieciom w komunikacji i wyrażaniu uczuć.
Książeczka jest doskonałym materiałem do pracy zarówno w przedszkolu, jak i w domu. Aby w pełni wykorzystać jej potencjał, wymagany jest zestaw kontrolny PUS.
- Autor: Urszula Demczuk
- Format: 26 × 14 cm
- Liczba stron: 24
Waga: 0.10 Kg