Ludzkie ciało. Multilicencja na 20 stanowisk

Kod produktu: SC0117

Program multimedialny zawierający informacje z zakresu edukacji wczesnoszkolnej przyrody przeznaczony dla dzieci uczęszczających do klas 1-6 szkoły podstawowej. Program łączy w sobie naukę i zabawę. Część encyklopedyczna została podzielona na 5 całości tematycznych: kim jest człowiek, jak wygląda człowiek, jak działa organizm człowieka, jak przebiega życie człowieka oraz jak człowiek dba o swoje zdrowie. Część praktyczna zawiera 8 interaktywnych gier takich jak uzupełnianie części ciała przy ich ilustracjach, określanie funkcji organów i części ciała, umiejscawianie kości i organów wewnętrznych w ciele czy określanie zdrowego i niezdrowego żywienia. Program jest odpowiedni dla wszystkich typów tablic dotykowych. Może być również używany w salach komputerowych. Z programu można korzystać również uruchamiając go w chmurze, dotyczy zarówno nowo zakupionych programów jak i tych zakupionych wcześniej. Wszystkie informacje zawarte w instrukcji.