Pospiesz się kurierze. Gra planszowa 3D

Kod produktu: WW2501

Gra planszowa pozwalająca sprawdzić się jako kurier. Gra 3D, w której autko jest autkiem i jeździ po „prawdziwej” ulicy.
Cechy produktu:
- elementy gry (trasy, autka, klocki-paczki), które są jednocześnie zabawką, dzięki czemu po skończonej rozgrywce dzieci mogą bawić się dalej w dowolny sposób, używając tylko własnej wyobraźni.
- proste zasady i ciekawy scenariusz gry, który jest interesujący zarówno dla najmłodszych graczy jak i dorosłego.
- wysoka jakość wykonania produktu.
- naklejki do samodzielnego przyklejenia.
- gra rozwija umiejętności analityczne i zdolność przewidywania.
- uczy podejmowania samodzielnych decyzji, umiejętności taktycznych i matematycznych.
- rozwija zwinność, chwytność, koncentrację i koordynację.
- wzmacnia relacje między graczami.
- grafika lub układ kolorów zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.
W zestawie: 2 ciężarówki wywrotki w różnych kolorach, 8 elementów trasy, 10 klocków w różnych kolorach, 1 kostka, zestaw naklejek, instrukcja. Opakowanie wykonane z kartonu. Wymiary: 30 x 25 x 13 cm. Wiek: 4+.