Drukarka 3D NS Digital - Creality Sermoon V1 Pro. VAT 0% OFERTA TYLKO DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Kod produktu: NS9220A

Drukarka 3D NS Digital - Creality Sermoon V1 Pro
VAT 0% OFERTA TYLKO DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Technologia druku: FDM, temperatura druku: 180-250 stopni Celsjusza, średnica dyszy: 0,4 mm, wysokość warstwy: 0,1 – 0,4 mm, pole robocze: 17,5 x 17,5 x 16,5 cm, podgląd wydruku: tak, wyświetlacz: dotykowy, 4,3 cala, średnica filamentu: 1,75 mm, typy filamentu: PLA, ABS, PET, łączność za pośrednictwem sieci WI-FI, obsługiwane typy plików: STL, OBJ, AMF, kompatybilny slicer, waga: 11,5 kg, wymiary drukarki: 40 x 38 x 43 cm, obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP / 7/8/10 (32 bit / 64bit), Mac OS, Android, pakiet oprogramowania: Simplify3D, Cura, Creality Slicing Software, Repetier-Host, kamera: tak, Full HD 1080p,biblioteka gotowych modeli oraz biblioteka do samodzielnego modelowania, menu w języku angielskim, oprogramowanie w języku polskim, 24 miesiące gwarancji. Do drukarki dołączany jest 1 filament. Kolor wybierany losowo.

Do pobrania: