Skaner 3D Shining3D EinScan-SE

Kod produktu: DA1959

Skaner bezpieczny dla dzieci niewykorzystujący lasera. Skaner pozwala na wykonanie wysokiej jakości skanów 3D. Łatwy w obsłudze oraz przyjazny dla użytkownika – skanowanie rozpoczyna się jednym kliknięciem. Kompatybilny z drukarkami 3D. Funkcja automatycznego tworzenia siatki w celu uzyskania wodoszczelnych danych 3D. Oprogramowanie EinScan-SE / SP posiada funkcje wypełniania otworów, wygładzanie i wyostrzanie, a także może ponownie dostosować dane, koordynuje w procesie przetwarzania końcowego, aby zapewnić więcej doskonałe dane 3D do kolejnych zastosowań. Wymiary skanu: min. 30 × 30 × 30 mm, maks. 700 × 700 × 700 mm. Dokładność skanowania: do 0,1 mm. Oprogramowanie: Windows 7, 8 lub 10, 64bit. Łączność USB 3.0. Format plików: OBJ, STL, ASC, PLY.