Laboratoria Przyszłości - Plansze z akcesoriami. Zestaw 4

Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 945,00 PLN
Cena przed wyprzedażą: 4 945,00 PLN

Zestaw plansz przeznaczonych do nauczania techniki. W zestawie:
- Zasady segregacji odpadów i recykling materiałowy (2020)
- Układ SI - język nauki i techniki
- Układ okresowy pierwiastków strona fizyczna
- Pola i obwody figur
- DUO Układ współrzędnych / Diagram kołowy
- Metody postępowania z odpadami
- Pisaki wodnozmywalne do pracy na planszach
Jako dodatek do zestawu dołączony jest 60 miesięczny, wielostanowiskowy dostęp do platformy Meridian Prime. Pierwsza w Polsce platforma edukacyjna i atlas on-line z multimedialnymi mapami oraz interaktywnymi pomocami dydaktycznymi, przygotowana specjalnie z myślą o nauczaniu w szkołach oraz w domu. Wspiera pracę nauczycieli, przyciąga i angażuje uczniów. Platforma Meridian Prime to narzędzie dla nauczycieli i uczniów szkół każdego typu i poziomu nauczania. Zawiera obecnie ponad 150 map i opracowań edukacyjnych do geografii, ekologii, przyrody, historii, WOS-u, techniki, matematyki i języków obcych. Mapy urozmaicone są w treści interaktywne oraz oprawę metodyczną: zadania, ćwiczenia oraz bibliografię pozwalającą uzupełnić i pogłębić wiedzę w zakresie zagadnień omawianych na mapie. Zawartość platformy jest zgodna z nową podstawą programową i współpracuje z każdym podręcznikiem.