Zestaw filamentów Banach do długopisów 3D. Jesień-zima

Kod produktu: PN0218

Nowość

Zestaw filamentów przeznaczony dla użytkowników długopisów 3D. Zestawy kolorów wpływają pozytywnie na pomysłowość oraz kreatywność dzieci i młodzieży. Mając do wyboru kolorowe filamenty, dzieci samodzielnie projektują modele.

Filamenty PLA Banach dobrze się topią i utrzymują plastyczność, przez co mogą być stosowane do różnych technik pracy z długopisami – od prostych – nakładania warstwy po warstwie, przez bardziej skomplikowane – kłębka wełny czy warkocza, po modelowanie wydruków palcami.

Przykłady zastosowań kolorowych zestawów filamentów z długopisami Banach 3D: lekcje utrwalające naukę o porach roku, przygotowanie laurek na uroczystości np.Dzień Matki i Ojca, wykonanie flagi i godła Polski, wykonanie postaci z lektur szkolnych, wprowadzenie tematyki ekologicznej, zajęcia z zakresu zdrowego odżywiania, zajęcia z treningu umiejętności społecznych (emocje to kolory).

Zalety:

produkowane są w Polsce z najwyższej jakości granulatu, idealne dla początkujących użytkowników dzięki łatwemu procesowi wydruku, bezpieczne dla dzieci, posiadają niską temperaturę topnienia ok. 175°C, bezzapachowe, nie wydzielają drażniących oraz niebezpiecznych zapachów, biodegradowalne, nietoksyczne, niepalne, modele zachowują swoje kształty i nie kurczą się po schłodzeniu.

Specyfikacja:

8 kolorów (brązowy, biały, szary, czarny, niebieski, pomarańczowy, czerwony, zielony);

dł. każdego odcinka: 20 m.;

6 przejrzystych podkładek do druku.

wiek: 4+