Moduł Banach. Kodowanie z długopisem 3D Banach Master

Kod produktu: PN0215

Nowość

Pakiet materiałów wraz z długopisem 3D przeznaczony na zajęcia grupowe oraz indywidualne. Przedszkolaki bawiąc się, rozwiązują zagadki i wymyślają kody, korzystając przy tym z najnowszych narzędzi jakim jest długopis 3D.

Zabawy zaproponowane w naszej grze logicznej uczą kodowania oraz: nawiązywania relacji rówieśniczych, współdziałania z innymi dziećmi, układania i rozwiązywania zagadek, eksperymentowania i przewidywania, określania kierunków i ustalania położenia przedmiotów.

W pakiecie znajduje się osiem zabaw rozwijających umiejętności logicznego myślenie. Dzieci poznają postać kraba, który przemierza morskie głębiny w poszukiwaniu muszli. W każdej z zabaw krab musi przejść labirynt, a dzieci będą mu w tym pomagać, kodując jego ruchy. Napotkają przeszkody i będą musiały sobie z nimi poradzić.

Ćwiczenia w ramach każdej zabawy są ze sobą powiązane, ale nie trzeba wykonywać ich w jednym ciągu. Przebieg zabawy można dostosować do wielu i umiejętności dzieci.

Długopisem 3D dzieci wykonają wybrane elementy do gry, ćwicząc przy tym koncentrację uwagi, jak również percepcję wzrokową i motorykę małą.

Zestaw zawiera:

długopis 3D Banach Junior z filamentem na start;

plansza do zabaw i układania labiryntów;

88 elementów kartonowych do budowania labiryntów i zadań;

8 kart pracy do wykonania długopisami 3D zwierzątek z zabaw;

ruchome, nakręcane elementy, które będą podstawą wykonanych długopisem 3D zwierzątek;

poradnik metodyczny ze 8 scenariuszami zajęć.

wiek: 4+