Poznajemy zawody 1. Gra planszowa

Kod produktu: AL0210

Atrakcyjna i emocjonująca gra planszowa dla młodszych dzieci. Każdy z graczy wybiera pionek który reprezentuje w grze jeden z czterech zawodów: policjanta rolnika lekarza i kucharza. W czasie rywalizacji na torze gry gracz musi uzbierać i ułożyć części swojej układanki. Na każdej z tych części jest obrazek przedstawiający narzędzie pracy używane w zawodzie wybranym przez gracza. W trakcie zmierzania do celu gry wiele satysfakcji daje dzieciom zdobywanie i układanie poszczególnych puzzli a namalowane na nich narzędzia pracy przybliżają informacje o reprezentowanych zawodach. Gra ta zapewni mnóstwo emocji radości i satysfakcji nie tylko zwycięzcom.
plansza,
4 pionki,