Wyprawka indywidualna

Kod produktu: TM2039

Zbiór artykułów plastycznych do realizacji zainteresowań twórczych. Proponowany zestaw pomocy pozwoli przygotować i prowadzić ciekawe zajęcia plastyczno – techniczne oraz terapeutyczne. Dzięki aktywności twórczej można rozwijać własne pomysły i kreatywność, zachowując przy tym w dobrej kondycji sprawność manualną. Wyprawka stanowi duży i praktyczny zestaw różnorodnych materiałów plastycznych, wysokiej jakości kredki i farby o intensywnych kolorach, papierowe arkusze o różnych grubościach i strukturach oraz wiele innych ciekawych pomocy do kreatywnych zabaw i zajęć twórczych. Skład zestawu został opracowany dla jednej osoby. Całość dostarczana w pudełku kartonowym.

Skład wyprawki:
Teczka A4 z rączką – 1 szt.;