System mocowania ściennego uVIS-RW100

Kod produktu: DA2143

Mocowanie ścienne przeznaczone do montażu stacjonarnego tablicy. Uchwyt w pełni uniwersalny. Regulacja uchwytów pozwala na instalację większości modeli tablic o wymiarach 77-100”. Ramię do projektora z wysięgnikiem o maks. długości 120 cm umożliwia montaż projektora z szerokokątnym obiektywem. Ramię do projektora obraca się o 90o wokół punktu osadzenia - co pozwala na precyzyjne ustawienie oka soczewki względem tablicy. Dodatkową zaletą jest też możliwość złożenia wysięgnika z projektorem do boku tablicy.
Wysięgnik pozwala na zamontowanie projektora tuż nad tablicą, co minimalizuje efekt cienia. Atutem uchwytu jest płynna regulacja wysokości tablicy - przez zastosowanie gazowych podnośników i właściwe wyważenie komponentów możemy bez użycia siły podnieść lub opuścić tablicę. Regulacja odbywa się w zakresie +-40 cm. Wszystkie ruchome elementy statywu można regulować, składać bez korzystania z narzędzi.
Modele pasujących projektorów:
Vivitek D855ST i D871ST
NEC: M260XS, M300XS, M350XS
Benq: MX812ST, MX815ST, MX816ST, LX60ST
Optoma: ZX210ST, EX605ST, EX610ST
Casio: XJ-ST145, XJ-ST155.
Siłownik: 250N
suma wagi netto projektora + tablicy: od 23 kg do 33 kg
materiał: profili stalowy, malowany proszkowo na jasnoszary kolor.