Kolumna mobilna Ibiza PORT8VHF-BT

Kod produktu: DA2209

Wielofunkcyjne urządzenie audio to samodzielny, w pełni funkcjonalny system nagłośnieniowy - idealny w zastosowaniach mobilnych, dzięki wbudowanemu akumulatorowi wielokrotnego ładowania. Nadaje się m.in. do prowadzenia imprez karaoke, konferencji, zajęć, szkoleń etc. Zestaw składa się z wielofunkcyjnej aktywnej kolumny głośnikowej o dużej skuteczności w trwałej obudowie ABS, dwóch mikrofonów wokalnych (w tym jednego bezprzewodowego VHF), bezprzewodowego pilota sterującego oraz okablowania (kabel zasilający z zasilaczem, kabel mikrofonu przewodowego). Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym.
PORT8VHF-BT wyposażony został w funkcję odtwarzania za pomocą transmisji bezprzewodowej Bluetooth®. Umożliwia ona odtwarzanie plików audio z telefonu, tabletu czy laptopa bez zbędnych połączeń przewodowych. Taki sposób odtwarzania muzyki będzie dużym ułatwieniem dla instruktorów sportowych i tanecznych, prezenterów, dla wszystkich tych, którym zależy na szybkiej i łatwej konfiguracji sprzętu z odtwarzaczami multimedialnymi z Bluetooth®.
Idealnie nadaje się do użytku przenośnego, przydaje się przy organizacji imprez, festynów, zabaw dla dzieci itp. Sprawdzi się nawet tam, gdzie nie ma stałego zasilania - kolumna posiada wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania dużej pojemności.
W zestawie: głośnik niskotonowy o średnicy 8" z wbudowany akumulatorem wielokrotnego ładowania dużej pojemności 2 x mikrofon, w tym jeden bezprzewodowy VHF bezprzewodowy pilot sterujący kabel zasilający z zasilaczem, kabel mikrofonu przewodowego funkcja odtwarzania za pomocą transmisji bezprzewodowej Bluetooth
Właściwości:
złącza: 1 x wejście USB, 1 x wejście SD/MMC, 1 x wejście mikrofonowe jack 6,3 mm, 1 x wejście mikrofonowe/instrumentalne jack 6,3 mm, 1 x wejście liniowe RCA stereo, 1 x wyjście liniowe RCA stereo, 1 x wejście jack 3,5 mm
odtwarzane formaty: MP3, WMA
częstotliwość mikrofonu: 199,6MHz
sekcja obsługi MP3 z podświetlanym wyświetlaczem oraz funkcją powtórzenia
2-pasmowy equalizer - regulacja tonów wysokich i niskich
regulowany efekt echa
osobno regulowana głośność mikrofonów bezprzewodowych - dioda LED informująca o pracy
włącznik/wyłącznik na mikrofonie
funkcja wyciszenia
zasilanie mikrofonu: bateria 9V
zasilanie kolumny: 230 V, 50 Hz
Zakres dostawy:
1x urządzenie
1 x kolumna
1 x pilot
1 x mikrofon
1 x kabel do mikrofonu
1 x mikrofon bezprzewodowy
1 x bateria 9 V do mikrofonu
1 x kabel sieciowy
1 x zasilacza
1 x dedykowany pokrowiec
Wymiary:
28,5 x 40 x 25 cm (szer./wys./gł.)
waga: ok. 8 kg