Didakta Biologia 1. Nauka o człowieku. Multilicencja na 20 stanowisk

Kod produktu: SC0101

Multimedialny program edukacyjny służy do sprawdzenia i utrwalenia wiedzy z zakresu nauki o człowieku, przeznaczony dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Zawiera ćwiczenia interaktywne, umożliwiające cztery warianty sprawdzenia wiadomości – pytania testowe, łączenia w pary, decydowanie o poprawności stwierdzenia oraz zadania z ilustracjami. Pytania w zadaniach całkowicie pokrywają się z materiałem przerabianym na lekcjach prowadzonych w szkołach podstawowych. Ilość ilustracji i tekstu w plikach danych pozwoli nabyć wiedzę o konkretnych częściach ciała ludzkiego, budowie anatomicznej i funkcjach, genetyce, itp.
Działy tematyczne:
Pochodzenie człowieka, genetyka – pochodzenie i rozwój człowieka, genetyka
Szkielet i mięśnie – układ kostny, układ ruchowy
Trawienie i układ krwionośny – układ pokarmowy, układ krwionośny
Oddychanie, rozmnażanie – układ oddechowy, moczowy, skóra, układ płciowy
Kierowanie organizmem ludzkim – układ nerwowy i narządy zmysłów, gruczoły wydzielania wewnętrznego.
Program jest odpowiedni dla wszystkich typów tablic interaktywnych. Aplikacja umożliwia drukowanie zadań oraz testów, dlatego zadania można rozwiązywać poza komputerem. Ustawienia pozwalają na wybór liczby przykładów w zakresie od 5 do 20. Program jest łatwy w obsłudze, dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu orientacja w programie nie stanowi problemu, także dla dzieci. Tabele z wynikami dla każdego typu zadań informują o najlepszych uczestnikach. Wszystkie wyniki uzyskane przez uczniów wpisywane są do osobnego pliku, w którym jest zawarty rodzaj rozwiązywanego zadania, data, godzina, liczba poprawnych i błędnych odpowiedzi oraz ocena końcowa.

Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Pentium Dual-Core lub wyższy, 2 GB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 16 – bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows
Zalecane wymagania sprzętowe: procesor Intel Pentium i3 lub wyższy, 4 GB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 24 – bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows
Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7/Windows 8/Windows 10 PL
Brak gwarancji, że aplikacja będzie działała optymalnie
Licencja obejmuje maksymalnie 20 komputerów w ramach szkoły, która zakupiła licencję. Z programu można korzystać również uruchamiając go w chmurze, dotyczy zarówno nowo zakupionych programów jak i tych zakupionych wcześniej. Wszystkie informacje zawarte w instrukcji.