Pewny start. Wokół pór roku. Karty demonstracyjne i materiały interaktywne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Kod produktu: PN0087

Wyprzedaż
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 205,00 PLN

Karty demonstracyjne i materiały interaktywne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” to publikacja uzupełniająca wydana w serii „Wokół pół roku”. Została opracowana z myślą o prowadzeniu zajęć z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, a w szczególności z niepełnosprawnością intelektualną. Jest uzupełnieniem trzech zeszytów z kartami pracy przeznaczonymi na kolejne pory roku.
W pakiecie znajduje się 46 kart demonstracyjnych podzielonych na działy:
„Wokół jesieni” – prezentują one zagadnienia dotyczące kalendarza, pogody, bezpieczeństwa oraz przyrody
„Wokół zimy” – karty prezentują tematy związane ze zwierzętami, Bożym Narodzeniem, czasem oraz uczuciami
„Wokół wiosny, wokół lata” – dotyczą m.in. zwierząt hodowlanych, zbóż oraz wiedzy o Polsce i świecie.
Drugą część zestawu stanowi płyta ze 150 ćwiczeniami interaktywnymi (również powiązanymi z cyklem „Wokół pór roku”) przeznaczonymi dla uczniów. Zadania pozwalają na wszechstronne kształtowanie kompetencji uczniów – m.in. matematycznych, związanych z logicznym myśleniem, a także wzorcami zachowań czy tematyką dotyczącą bezpieczeństwa.
Ćwiczenia interaktywne zostały wzbogacone o nagrania głosowe, które pozwalają pracować z nimi również uczniom nieradzącym sobie z czytaniem.
liczba stron: 56
wymiary: 16.5 x 23.5 cm
obszary tematyczne: Wokół jesieni, Wokół zimy, Wokół wiosny, Wokół lata
46 kart demonstracyjnych
150 ćwiczeń interaktywnych
etap edukacyjny: klasy 4-8 szkoły podstawowej.

Polecamy także