Kuchnia

Kod produktu: WE6306

Wielofunkcyjna kuchnia, która umożliwi dzieciom zabawę w dom czy też restaurację. W zestawie znajduje się płyta z palnikami, piekarnik, suszarka na naczynia, okap, zlew. Oprócz wielu elementów kuchennych jest również pralka, w której można wyprać fartuszek ubrudzony podczas przygotowywania posiłków.
wym.: 51,5 x 32 x 68 cm
kolory: czerwony, czarny, szary, beżowy
materiał: tworzywo sztuczne
wiek: 4+.

OPIS DOSTAWCY:
Praca w domu na okrągło. Dosłownie i w przenośni. Kuchnia MARTA od firmy Polesie Coloma ma okrągły blat, przy którym z każdej strony można wygodnie przygotowywać posiłki, a także...zrobić pranie. Zestaw wyposażony jest w otwierany piekarnik z dwoma pokrętłami, pralkę z otwieranymi drzwiczkami, dwie otwierane szafki, kuchenkę z czterema palnikami, zlewozmywak z kranem, dwie półki na kuchenne produkt i akcesoria oraz okap. By zaspokoić w pełni potrzeby małych kucharzy do zestawu dołączono również: dwie patelnie, garnek z pokrywką, dwa kubki, dwa talerzyki, dwa pojemniki na przyprawy, imitacje opakowań na mleko, cukier i makaron, dwa komplety sztućców, łyżkę wazową oraz łopatkę. Każdy element wykonany jest z najwyższej jakości plastiku, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość podczas użytkowania.