Moje pierwsze słówka EN. Multilicencja na 20 stanowisk

Kod produktu: SC0115

Multimedialny program edukacyjny Moje pierwsze słówka to propozycja do nauki języka angielskiego. Program został podzielony na dwie części. Część edukacyjna obejmuje słowniczek ilustrowany, w którym użytkownik poznaje poszczególne słowa uporządkowane alfabetycznie lub w określonych kręgach tematycznych. Wszystkie słówka czytane są przez profesjonalnego lektora. Część rozrywkowa zawiera gry edukacyjne dla uczniów, którzy potrafią już czytać, ale także dla dzieci, które jeszcze nie znają literek. Gry to przede wszystkim rozpoznawanie słówek ze słuchu, określanie kolorów, liczby przedmiotów, wybór i przyporządkowanie przedmiotów do określonych grup, np. ilustracji do słówek w formie pisanej, dopisywanie słówek pod odpowiednimi rysunkami, poprawianie błędów w tekście. Dla uczniów bardziej zaawansowanych przygotowano krzyżówki zawierające słówka wygenerowane z bogatej bazy danych - jest to świetna możliwość sprawdzenia słownictwa. Dodatkową atrakcją jest możliwość wydrukowania dyplomu dla najlepszych graczy, z ich imieniem i nazwiskiem, typem gry oraz z wynikiem końcowym. Dobrą zabawę gwarantuje świetna grafika, doskonałe efekty dźwiękowe oraz prosta obsługa. Program jest odpowiedni dla wszystkich typów tablic interaktywnych.

Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Pentium Dual-Core lub wyższy, 2 GB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 16 – bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows
Zalecane wymagania sprzętowe: procesor Intel Pentium i3 lub wyższy, 4 GB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 24 – bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows
Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7/Windows 8/Windows 10 PL
Brak gwarancji, że aplikacja będzie działała optymalnie
Licencja obejmuje maksymalnie 20 komputerów w ramach szkoły, która zakupiła licencję. Z programu można korzystać również uruchamiając go w chmurze, dotyczy zarówno nowo zakupionych programów jak i tych zakupionych wcześniej. Wszystkie informacje zawarte w instrukcji.