Kocham czytać (1–18). Książki dydaktyczne

Kod produktu: EW0001

Seria logopedyczna przeznaczona do wczesnej nauki czytania dla dzieci z wadami wymowy i/lub nie zakończonym rozwojem mowy oraz zagrożonych dysleksją. Książeczki pozwalają dzieciom wcześnie rozpocząć naukę czytania pomagają zwiększać zasób ich słownictwa, szybciej opanować sztukę czytania ze zrozumieniem, a nawet skutecznie uczyć się języków obcych. Rodzice i wychowawcy korzystając z zeszytów mogą skutecznie wpływać na rozwój wszystkich funkcji psychicznych dziecka tj. spostrzeganie myślenie przez analogię pamięć oraz rozumowanie przyczynowo-skutkowe. Publikacja jest polecana przez Zespół Diagnozy i Terapii przy Ośrodku dla Dzieci Niesłyszących w Krakowie, a patronuje jej Telewizja Polska. Książeczki dostępne w dwóch pakietach.
Autor: Jagoda Cieszyńska.
format 10 x 10 cm
każdy zeszyt składa się z 20 stron.