Dotknij, poczuj, ułoż. Sensoryczny zestaw.

Kod produktu: SH3050

Kolekcja 3 gier, które ćwiczą pamięć, doskonalą zdolności motoryczne, umiejętności społeczne i kreatywność. Zapewnią dużą dawkę zabawy i radości z nauki. Rzut kostką decyduje, w którą propozycję zagrają użytkownicy w danej rundzie. Czy będą pisali litery, cyfry lub rysowali obrazki na plecach kolegi, a on będzie odgadywał. Czy z zawiązanymi opaską oczami będą dobierać krążki z odpowiednią fakturą. Czy też będą przyporządkowywać kartonik z obrazkiem jednemu z czterech zmysłów. Zmienność zadań pobudza dziecięcą ciekawość i dostarcza wiele emocji. Roszady wygrywa osoba, która zbierze najwięcej kartoników. Zamiast losować grę kostką, można zaproponować dzieciom zabawę w tylko jedną grę.
rysowanie palcami: 60 kartoników z literami, cyframi i obrazkami (wym. 7 x 7 cm)
dotykanie: 9 drewnianych krążków (śr. 5 cm) i 9 odpowiadających im fakturą kartoników (wym. 5 x 5 cm), opaska na oczy
przypisuj zmysły: drewniana plansza (symbole zmysłów wzroku, słuchu, smaku i zapachu, wym. 12 x 12 cm), 55 kartoników z obrazkami (wym. 6 x 6 cm)
drewniana kostka