Rafa koralowa. Ścieżka sensoryczna

Kod produktu: WP2015

Rafa koralowa to produkt, który zapewnia różnorodne aktywności ruchowe i ćwiczenia motoryczne. Dołączone kolumny koralowe można wykorzystać jako łącznik do tworzenia rozmaitych tras o różnych wysokościach. Można je również umieścić w dowolnym z otworów ścieżek jako przeszkody dla większych wyzwań równoważnych i do treningu prawidłowego chodu. Są wystarczająco wytrzymałe i stabilne, aby dzieci mogły stanąć na nich albo próbować balansować na jednej nodze. Różne wysokości i kombinacje ścieżek wspierają zdolności planowania motorycznego i zwiększają umiejętności rozwiązywania problemów. Urocze wzory ryb, muszli, bąbelków i fal zapewniają dotykową stymulację podeszwy stopy. Wyciąganie / wkładanie kolumny koralowej pozwala dzieciom ćwiczyć umiejętności motoryczne i poprawić koordynację ręka-oko. Wszystkie części ścieżki są dwustronne, a każda z nich zawiera inny zestaw bąbelków, otworów i pofalowanych powierzchni stymulujących stopę dziecka.
6 kładek ścieżki (3 x niebieska, 3 x jasnoniebieska) o wym. 75 x 23 x 5,5 cm,
18 kolumn koralowych (9 x czerwona, 9 x zielony) o wym. 5,5 x 4,5 x 10,3 cm