Wirtualna Gazetka. Zestaw Startowy z ekranem 50''

Kod produktu: DA5003

Wirtualna Gazetka Szkolna to system wyświetlania różnych informacji np. komunikatów, zdjęć, filmów, treści edukacyjnych, za pomocą elektronicznych ekranów montowanych na korytarzach szkolnych.
Informacje multimedialne bardziej zwracają uwagę uczniów niż ogłoszenie drukowane na papierze. Dzięki temu placówki, w których są zainstalowane ekrany Wirtualnej Gazetki Szkolnej, mogą cieszyć się bardzo dużą skutecznością w docieraniu z informacjami do dzieci i młodzieży.
Zarządzanie publikacjami możliwe jest z dowolnego komputera z dostępem do Internetu, bez konieczności instalowania aplikacji. Można wyświetlać różne formy przekazu: zdjęcia, dokumenty, filmy, plansze edukacyjne lub animacje. Do dyspozycji jest również zintegrowany kreator slajdów. Intuicyjny panel do zarządzania aplikacją oraz szkolenie sprawiają, że obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Już nawet po kilku sekundach po dodaniu informacje pojawiają się na ekranie.
Wirtualna Gazetka Szkolna jest nie tylko narzędziem ułatwiającym komunikację w szkole, lecz także podnoszącym atrakcyjność placówki. Szkoła staje się bardziej nowoczesna, a tym samym atrakcyjna dla obecnych i przyszłych uczniów. Zainstalowane na korytarzach ekrany mogą służyć również uczniom. Dzięki ograniczonemu dostępowi mogą oni przygotowywać materiały, które po zatwierdzeniu przez szkolnego administratora, pojawią się na ekranie.

Zestaw Startowy z ekranem obejmuje:
ekran LCD 50”,
odtwarzacz multimedialny,
oprogramowaniem do zarządzania i tworzenia gazetki z licencją startową,
konfiguracja urządzeń,
szkolenie wdrożeniowe dla użytkowników,
roczna licencja w najwyższym wariancie,
wsparcie techniczne,
cena nie zawiera kosztów montażu oraz przedłużenia licencji.